DUNĚNÍ ROCKOVÝCH TAMTAMŮ X

V sobotu 1. září jsme pořádali již desátý ročník festivalu Dunění rockových tamtamů. Předprodej vstupenek byl zahájen 1. července. Přípravy areálu začali ve středu postavením obecního stanu a Polického pódia. V pátek byl oplocen areál, postaveno pódium a stan od pivovaru Kozel. V sobotu dopoledne byly roztahány elektrické kabely, sestaven parket se zábranami, postaven zvukový a světelný aparát a postaveny stánky s občerstvením. Ve 13 hodin byly otevřeny brány festivalu a první kapela RIZIKOVÉ PRACOVIŠTĚ spustila své dunění v 14 hodin. Druhá v řadě vystoupila kapela NÁROD SOBĚ z Broumova. Třetí vystoupila punk-rocková kapela BEZ ŠANCE z Police nad Metují. Čtvrtá vystoupila punková kapela ZPUTNIK z Prahy. Páté pořadí patřilo punkové legendě N.V.Ú. Jako šestý v pořadí hrál elektrofolklórněskapunk´n´rollový cirkus HEEBIE JEEBIES z Hronova, který tu slavil 25 let od svého založení. Proběhla menší ohnivá a konfetová show, po které zbyl pěkný bordel! 😀 A to už se dostáváme k hlavní hvězdě večera. Sedmý v pořadí vystupuje thrash-hardcore metalová kapela KRUCIPÜSK z Liberce pod vedením Tomáše Hájíčka . Předposlední vystoupil (idiotic pub band) DE BILL HEADS  a celý večer uzavřela metal-rocková kapela ENOLA GAY z Mladé Boleslavy. Celá akce probíhala za dozoru lékařské služby. Tento rok s lehkým ošetřením schválně propíchnuté bradavky zavíracím špendlíkem. 😀
Děkujeme vše, kteří dorazili. 🙂
POZOR!!!!!!!
Již teď se můžete těšit na další ročník, který se bude konat 11. května 2018. Zatím potvrzenými kapelami jsou Sto Zvířat, Band-a-SKA a Warování.

Foto od Michala Bareše najdete ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.