Noční soutěž Martínkovice

martínkovice 01V pátek 19.8. jsme se zúčastnili noční soutěže v Martínkovicích. Do boje o cenný kov jsme vyrazili v sestavě Petr „Čába“ Vítek, Radek „Pářa“ Klíma, Tomáš „Pinďa“ Vítek, Michal „Zvoňák“ Vítek, Pavel „ING“ Vítek, Tomáš Thér, Pepa Reimann.
Protože je to noční soutěž tak začátek byl opravdu až v noci. První družstvo začalo útok okolo 22:00. Každé družstvo šlo dva útoky a časy se sčítali.
Na soutěž dorazilo 12 týmů z toho 3 byly ženy. Útoky s časem 25.58 a 25.13 nám po součtu stačili na krásné 3. místo. Na 1. místě skončilo družstvo z Řešetovy Lhoty (20.36 a 20.43) a na 2. místě družstvo z Hynčic (21.65 a 22.22).
Do hasičárny jsme dorazili okolo 3 hodiny ranní.

Od nás bohužel nikdo nefotil, ale snad nějaké fotky seženeme.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.