O pohár SDH Martínkovice 2018 – noční soutěž

V pátek 29.6, v den kdy jsme pořádali členskou schůzi, jsme se také večer zúčastnili noční soutěže v Martínkovicích. V sestavě David Kaněra, Venda Kohl, Michal Baldrych, Martin,Petr a Pavel Vítkovi, Honza Thér a Pepa Reimann. Pavel „Ing“ Vítek nám dělal pouze řidiče. V na schůzi jsme se posilnili večeří a hurá za hory. Po příjezdu nás čekalo nemilé překvapení. Start soutěže byl naplánovaný na 22:00, jdou se dva útoky a časy se sčítají. Na místě bylo 12 mužských družstev a 3 ženské. Každý si dokáže spočítat, že 30 útoků na chviličku je. Naše startovní číslo je 9 a tak není kam spěchat. Čas po prvním útoku 26,13 není až tak špatný. Na druhý útok nám odjíždí Pepa do práce, a tak opět draftujeme od Pěkováků Lukáše „Lujzu“ Teichmanna. Druhý útok nám klapne lépe (asi dobrá posila 😀 ) a čas 24,68 je krásné pomyslné 2. místo. No a po sečtení časů je to tak!! Opět jsme nezklamali a bereme další 2. místo s časem 50,81. Na 1. místě končí Žďárky A s časem 42,22. Jak si vedli ostatní týmy, můžete vidět na fotce níže. Víc fotek bohužel nemáme a výsledkovou listinu ŽEN také ne.
Příjezd kolem půl 5 ranní.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.