O pohár starosty obce Bezděkov nad Metují 2018

V sobotu 12.5. jsme se zúčastnili soutěže na Bezděkově. Soutěž se zde koná odpoledne. Počasí opět přeje, a tak je z toho takové krásné sobotní odpoledne. Tentokrát jsme se sešli v sestavě Michal Baldrych, Lukáš Baldrych, Petr Vítek, Martin Vítek, Tomáš Thér, David Kaněra a Pepa Reimann. Čába losuje číslo 3 a tak není na co čekat. Co se chystáme, soutěží jako druhé v pořadí domácí družstvo Bezděkov A a s časem 25,65 nasazují laťku hodně vysoko! Letos se nám ale taky daří a našim koňům to celkem běhá 😀 😀 . Útok se nám povedl a je vidět, že trénink, který byl v pátek přinesl své ovoce. S časem 27,94 bereme krásné 2.místo hned za domácími. Poté přišlo na řadu zasloužené občerstvení v podobě piva a klobásy. Na 3.místě s časem 34,75 skončilo družstvo z Hlavňova.
Nečekaně se na soutěž dostavilo i družstvo z Pěkova. Bohužel jich je málo, a tak jim musíme dva koně (Martina s Tomášem) propůjčit. Ještě s další pomocí nakonec dali družstvo dohromady. S časem 35,34 berou bramborové 4.místo. Oba koně byli následně za pomoc záslužně odměněni.
Další výsledky jsou na fotce níž.

Další foto ZDE!

Video z útoku!

 

 

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.