Pavlišovský sešup 2018

Konečně jsem se dostal ke stránkám tak zpětně trocha informací!
V sobotu 26. května jsme se zúčastnili, na poslední chvíli zařazené, soutěže na Pavlišově. Byl velký problém dát dohromady družstvo. Nakonec jsme vyrazili v sestavě David Kaněra, Petr Vítek, Honza a Tomáš Thérovi, Radek Klíma a „draftovali“ jsme od Pěkováků Lukáše Teichmanna. Pořád nám ale jeden člověk chyběl, a tak jsme si půjčili jednoho člověka od domácích, který nám pomohl na koši. Moc děkujeme!
Zde nám moc štěstí nepřálo. Nezkontrolovali jsme si pořádně rozdělovač, na kterém byly povolené rychlospojky. Tomáš tak nezapojil hadice na základně, ale dodělával to, až když pokládal rozdělovač. U mašiny jim to vše klaplo, a tak voda byla rychlejší a nezapojená hadice „B“ položila na zem draftovaného Lukáše 😀
Rychle jsme zapojili jak hadici „B“ tak ještě nezapojené „C“ a s časem 43,90 bereme 5. místo. Musíme ocenit neuvěřitelný sprint Čáby, který vyběhl od mašiny klukům pomoct. Určitě to chce zvážit, jestli by neměl běhat proud. 😀 😀 Vše je vidět na videu níž (za kvalitu se omlouváme)
Na prvním místě s časem 27.65 končí Žďárky „C“. Ostatní výsledky jsou níže.

Dalších pár fotek ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.