O putovní pohár SDH Machovská Lhota 2016

obraz1714V sobotu 17.9. jsme se zúčastnili soutěže v Machovské Lhotě. Tato soutěž není zařazena do Ostaš-Bor ligy. Soutěž byla na dva útoky a časy se sčítali.
Do boje o cenný kov jsme vyrazili v sestavě Honza a Tomáš Thérovi, Pepa Reimann, Michal „Zvoňák“ Vítek a Petr s Pavlem Vítkovi. Bohužel nám jeden chyběl a tak jsme si půjčili Miloše Zítka jako strojníka od Bezděkováků. Moc děkujeme 🙂
První útok se nám povedl a s časem 30,65 by jsme byli první. bohužel následoval druhý útok a ten se nám už tak nepovedl. 🙁 Rozpojili se nám „béčka“ a čas 35,91 nám stačí na 6.místo. Časy se sečetli a s časem 66,56 získáváme  krásné 2.místo.
Celkově na 1.místě skončila Lhota „B“ s časem 64,09 a na 3.místě Bezděkov s časem 71,03.
Další foto zde

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.