Radešovská osma 2018 + foto

V sobotu 28.4 jsme se zúčastnili první soutěže v Ostaš-Bor lize na Radešově.
Vždy tu bylo zvykem škaredé počasí, ale letos to je jinak. Od rána slunečno, ale trochu vítr. Soutěž se také  přesunula z louky na místní hřiště. To není moc velké a tak se útok běžel trochu do zatáčky. Sešli jsme se v sestavě  Petr Vítek, Tomáš Thér,  Martin Vítek, Honza Thér, Lukáš Baldrych, Honza Podstata a Pepa Reimann.
Radešovská osma je jako každým rokem na mašině domácích. Čába vytahuje číslo 6. Pozor! Výstřel a už jsme běželi. Bohužel na mašině upadla hadička od benzínu a tak je útok zrušen. Proběhla rychlá oprava místními a zatím co jsme balili naše hadice, soutěžilo jiné družstvo. Když už jsme konečně mohli jít na to, tak zase došla voda v cisterně. Asi špatná karma! 🙁 Dojelo se pro vodu a hurá do boje. S časem 37,79s bereme krásné 2.místo!! Na 1.místě s časem 34,63s skončil sousední Bezděkov A a 3.místo berou s časem 38,77s Žďárky C

Další foto ZDE!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.