Ścinawka Średnia 2018

V neděli 20.5 jsme se zúčastnili soutěže za hranicemi v polském městě Ścinawka Średnia. Vyrazili jsme v sestavě Tomáš, Michal a Honza Thérovi, Radek Klíma, Tomáš Podstata a Petr a Pavel Vítkovi. Poláci mají mít na místě výstavu techniky a tak bereme s sebou i koňskou stříkačku. Soutěž je zde rozdělena do dvou částí. Běžecká štafeta a požární útok. Na trati štafety nejde jen o předání štafetového kolíku, ale jsou zde i různé úkoly a překážky např: zapojení hadice „B“ do rozdělovače, přeskok přes kladinu, vodní příkop, slalom, přeskok přes zeď atd. Po štafetě jsme zatím druzí. S jakým časem jsme dokončili útok bohužel nevím, ale jsme také druzí. Takže po součtu bodů končíme na druhém místě.
Konečné výsledky soutěže:
1. místo – SDH Velké Petrovice – 94,5 bodů
2. místo – SDH Suchý Důl – 99,5 bodů
3. místo – SDH Martínkovice – 103,5 bodů
4. místo – SDH Machovská Lhota – 106 bodů
5. místo – OSP Scinawka Sredna – 109 bodů
6. místo – OSP Radkow – 110 bodů
7. místo – OSP Scinawka Dolna – 114 bodů
8. místo – OSP Tlumaczow – 138 bodů
9. místo – OSP Rtno Dolne – neklasifikováno

Další fotky ZDE!  nebo se také můžete podívat na fotky, které nafotil Jarda Ročeň část „1“ „2“ , „3“
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.