SUCHODOLSKÁ POUŤ 2021

V sobotu 26.6. jsme pořádali již tradiční Suchodolskou pouť. Korona-nesmysl se už uklidnil a tudíž je tento den všude mnoho akcí. V Machově pořádají Baroni Tour de Torpédo a ve Velkém Dřevíči se konala Dřevíčská lávka.
Počasí hlásí na celý den slunečno, a tak věříme v hojnou účast.
Od 14 hod. začali soutěže o ceny. Byl postaven skákací hrad a kdo si chtěl trochu zamotat hlavu mohl zkusit Aquazorbing. Malování na obličej, střelnice a dalších mnoho atrakcí čekalo na všechny přítomné.
Před vystoupením hudební skupiny DAMTRIO probíhala dětská soutěž ve zpěvu a vystoupení Suchodolských mažoretek. Od 17 hod. rozezněla struny country kapela SLAVEŇÁCI a pořádný rockový nářez rozjela od 21:00 nestárnoucí kapela NANOVOR.

Všem, kteří přišli ať už na odpolední dětský den nebo večerní zábavu moc děkujeme.

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.