Suchodolský den + Pouť

Suchodolská pouť 2016V sobotu 25.6. kdy jsme se zúčastnili soutěže na Velkých Petrovicích jsme také pořádali u nás na hřišti dětský den. Dětský den jsme v minulých letech pořádali v jiný termín ale z důvodu náročnosti organizace a malé návštěvnosti lidí jsme akci přesunuli na Suchodolskou pouť.
Stavění stanu a příprava areálu probíhala už v průběhu týdne. Sobotní program začal v 14:00. Probíhali různé soutěže o ceny. Dětský skákací hrad praskal ve švech. Soutěž dětí ve zpěvu už je tradicí. Přišlo Vás opravdu hodně a všem, kteří přišli a hlavně kteří pomohli moc děkujeme. V 16:00 začala hrát country kapela Slaveňáci a v 20:00 kapela Cugrunt. Počasí nám letos vyšlo nejlíp jak mohlo.
Účast na večerní zábavě už bohužel nebyla taková jako odpoledne na dětském dnu. Z důvodu okolních akcí můžeme být rádi za 50 ks platících.
Všem kteří dorazili děkujeme. 🙂 Za rok na viděnou.
Foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.