Výročí od založení sboru

V pátek 29.6.2018 jsme pořádali členskou schůzi ke 135. letům výročí od založení sboru. Program byl následující:
Proběhlo zahájení schůze. Následně jsme ocenili členy za jejich dlouholeté působení a činnost ve sboru.  Poté jsme si vyslechli výpis zásahů z kroniky, kterou vede p. Švorčík. Od založení sboru jich bylo opravdu mnoho. 🙁  Výpis se tu snad také objeví.
Následně proběhla prezentace fotek z oslav 100 let od založení sboru. Ty byly naskenovány a zde mezi členy promítnuty, abychom k jednotlivým fotkám zjistili potřebné informace. Všechny fotky budou vystaveny a promítnuty za 5 let při oslavách 140 let od založení sboru. Tím to bychom chtěli všechny, kteří mají doma jakékoliv staré fotky na kterých je SDH Suchý Důl poprosit, zda by se mohli ozvat a popřípadě nám fotky zapůjčit k naskenování.
Na závěr proběhla večeře v podobě výborného řízku s bramborovým salátem následovaná volnou zábavou.
Pár fotek z oslav.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.