Zawody sportowo-pożarnicze

_DSC1743V sobotu 16.5 jsme se zúčastnili soutěže v polské městě Ścinawka Średnia. Ve spolupráci s Polskem máme ve vesnici nový kulturní dům a tak i tato soutěž patřila do spolupráce s Polskem. Do boje proti polským hasičům vyrazili Tomáš Bořek Podstata, Tomáš Piňďa Vítek, Radek Pářa Klíma, Martin Anča Vítek, Pavel Ing. Vítek a Tomáš a Honza Thérovi. Sraz byl v 9:00 u hasičárny, a poté už směr Broumov a dále za hranice. Nejdříve proběhla štafeta, při které jsme skončili na 3-4 místě. Poté přišel na řadu útok, který se nám povedl a skončili jsme první. 🙂 Časy se sečetli a ve výsledku jsme skončili na 1.místě. (y)

Zapomněli jsme udělat fotky ale poprosili jsme pana Jardu Ročeně a ten nám jich pár poskytl zde