Žďárecká špička 2018

V sobotu 2. června jsme se zúčastnili soutěže ve Žďárkách. Do boje vyrazili chlapi v sestavě Petr a Martin Vítkovi, Lukáš a Michal Baldrychovi, Honza a Tomáš Thérovi a Pepa Reimann. Útok byl opět zpestřen o vloženou překážku. Na trati byla zakopaná traktorová pneumatika, kterou se muselo provléknout „Béčko“.
Tak tentokrát nám šťastná ruka nepřeje a Čába losuje číslo 16, takže jdeme jako poslední. Před útokem nám ještě krásně zapršelo. Zde mají od základny ke kádi s vodou dřevěné podlážky a ty byly jak od deště, tak od předchozích družstev pěkně namočené. Kluzký povrch nám pěkně zavařil. Ještě že ty hasičské boty vůbec nekloužou. 😀 Na základně jsme trochu popadali. 🙁 Útok dokončujeme s časem 32,79 a to nám stačí na 5. místo. Výsledky ze soutěže jsou k vidění níž, nebo v galerii.

 

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.