140 let SDH Suchý Důl a Sraz rodáků Suchý Důl

Sbor dobrovolných hasičů Suchý Důl ve spolupráci s obcí Suchý Důl Vás srdečně zve na oslavy 140 let od založení hasičského sboru a sraz rodáků. Událost se koná v sobotu 24. 06. 2023 od 11.00 hod v areálu fotbalového hřiště TJ Sokol Suchý Důl.

PROGRAM:
Od 11:00 hod.
Vystoupení Dechového orchestru ZUŠ Hronov (Miloš Meier st.)
Od 13:00 hod.
Řazení průvodu hasičů u autobusové zastávky pod Pohoří, souběžně s tím vystoupí kapela Chvíle z Hronova na hřišti
Od 14:30 hod.
Slavnostní přivítání rodáků, vystoupení Mažoretek Spolku Suchodolských Žen, ukázka zásahu koňské stříkačky a vystoupení spolku SPONA
Od 15:30 hod.
Vystoupení hudební country skupiny SLAVEŇÁCI
Od 16:00 hod.
Společné focení rodáků
Od 16:30 hod.
Ukázka požárního útoku mladých hasičů, ukázka profesionálních hasičů z Velkého Poříčí a komentovaná ukázka hasičského „D“ programu
Od 17:30 hod.
Vystoupení hudební country skupiny SLAVEŇÁCI
Od 21:00 hod.
Vystoupení rockové zábavové kapely Teplá Buchta z Hradce Králové

Po dobu celého programu DOPROVODNÝ PROGRAM:
– Ukázka hasičské techniky
– Řetízkový kolotoč a skákací hrad
– Výstava hasičských modelů
– Den otevřených dveří s výstavou fotografií ve škole
– Projížďka autobusem a koňským povozem

Další informace na tel. 602 359 365 nebo 602 537 374. Občerstvení zajištěno, areál je částečně zastřešen, akce se koná za každého počasí.