!!!! Akce a informace !!!!

Tak se nám pomalu uklidňuje situace kolem korona-viru a vracíme se k normálnímu životu. První soutěž pro dospělé, které se zúčastníme, bude 20.6. ve Velké Ledhuji. Další soutěže snad budou přibývat aby jsme si letošní rok aspoň trochu zasoutěžili. Pokud mám správné informace tak Ostaš-Bor liga se letos zrušila. První soutěž pro mládež, které se zúčastníme bude 12.9. na Žernově.
Dunění rockových tamtamů XII a Velikonoční dunění jsme museli letos zrušit. Nejbližší námi pořádaná akce je Suchodolský den 27.6. Informace na tuto akci zveřejníme, co nevidět.

Aktivita na našich stránkách bohužel lehce poklesla, ale snad se to zlepší. 😀
Dopisovat zpětně, co se dělo loni za akce, soutěže a události už nemá moc význam. Výsledky Ostašsko-Borské ligy najdete v záložce. Fotky byli nějaké doplněny a v nejbližší době bude fotogalerie aktualizována.
Letos se toho z důvodu korona-nesmyslu moc nedělo, ale zde menší ohlédnutí.
V sobotu 29.2 jsme se zúčastnili školení bezpečnosti v Hlavňovské hospůdce Pod Jasanem společně s Hlavňovským SDH. Za proškolení od Ladislava Prouzy moc děkujeme. Následně někteří členové SDH Suchý Důl absolvovali proškolení motorové pily a prodloužení kvalifikace vedoucích mladých hasičů.
Ve středu 6.5. jsme pomáhali při hasičském zásahu v Polici nad Metují ve firmě Hauk. Pomáhali jsme hlavně s rozbalováním a nošením hasičského materiálu a dýchací techniky na místo hašení. Hledali jsme vhodný zdroj vody a následně čerpali vodu z hydrantu do cisteren.
V pátek 8.5 byl vyhlášen další zásah, a to k lesnímu požáru u Supího hnízda. Jednalo se o nedohašené ohniště po turistech. Tímto prosíme všechny turisty, pokud po sobě neumíte ohniště po opékání uhasit tak si ke svačině vezměte chleba s řízkem. Kanystr s vodou se skrz sklály celkem pronese. 🙁
V pátek 15.5 jsme měli brigádu na 1. nátěr hasičských lavic, zkoušku techniky a vyčištění požární nádrže. Všem zúčastněným moc děkujeme.
Následující pátek 22.5 se konala další brigáda na sběr železného šrotu a 2. nátěr lavic. Taktéž všem, kteří pomohli moc děkujeme.

Natírání lavic
Čištění požární nádrže
Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.