Dunění rockových tamtamů VII

PLAKÁT - Dunění rockových tamtaů VII 2015

 

První víkend v září jako každý rok pořádáme Dunění rockových tamtamů! Letos už 7. ročník. Letos jsme to pojali v trochu větším duchu. Polické pódium je pěkné ale přeci jen trochu malé. Sehnali jsme kontakty, obvolali jsme pár lidí a výsledek byl naprosto luxusní.

TOM_2408

Den před festivalem se nám ozvali kluci z N.V.Ú., že bohužel nemohou dorazit. Zpěvák byl skolen virózou. 🙁 Jako náhradu jsme zvolili Streetmachine. Pak už vše probíhalo podle plánu. Lidi přišli, zapařili, udělali bordel a zase odešli :D.
Všem kteří  pomohli v přípravách moc děkujeme. VÁM, kteří jste přišli děkujeme taktéž. Bylo Vás hodně a byli jste skvělý. Uvidíme se zase za rok 3.9 🙂

Line-UP:
16:00 – Bez šance
17:20 – Pit Full Death
18:40 – Streetmachine
20:00 – N.V.Ú.
21:40 – Heebie Jeebies
23:20 – Vypsaná Fixa
01:00 – Asacra

Další foto na stránkách www.dunenirockovychtamtamu.cz nebo na stránkách fotografa Tomáše Cirkla

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.