Dunění rockových tamtamů XI. + FOTO!!

V sobotu 11. května jsme pořádali jedenáctý ročník festivalu Dunění rockových tamtamů. Letos se poprvé po 10ti letech posunul termín festivalu. V minulých letech byl festival vždy první víkend v září. Datum jsme změnili, protože v září už jsou všichni „přefesťákováný“ a taky bývá škaredé počasí. Vymyslet datum tak, aby v daný termín nebyla žádná jiná akce v okolí je skoro nadlidský výkon. Plánovali jsme, ale stejně nám to nevyšlo. 🙁 Předprodej byl zahájen 1.4.2019. Přípravy začaly už ve čtvrtek. Postavil se obecní stan, Polické pódium a stan od pivovaru Velkopopovický Kozel. V sobotu dopoledne byly roztahány elektrické kabely, sestaven parket se zábranami, postaven zvukový a světelný aparát a postaveny stánky s občerstvením. Ve 13 hodin byly otevřeny brány festivalu. Bývalá Policko-Petrovická smečka nyní už kapela VRCHOL DRZOSTI spustila svoje dunění v 14 hodin. Od 15 hodin jsme mohli slyšet kapelu IN4MATION z Vamberka hrající styl grunge-schlage. V 16 hodin začalo Pop-Punkové WAROVÁNÍ z Velkého Poříčí! Čtvrtá vystoupila ska-reggae kapela FAST FOOD ORCHESTRA z Prahy. Big Mac nám z rychlého občerstvení nedovezli, ale muziku přivezli naprosto dokonalou. Jako pátá kapela se nám představili SUNDAY JAM také z Velkého Poříčí. Čekali jsme, že dovezou marmeládu z letního ovoce, bohužel opět jsme se spletli. Se svým rock-popem to pěkně rozjeli! Od 20 hodin nám „skáčko“ dovezla z Týniště nad Orlicí kapela BAND-A-SKA! Kluci tu nebyli poprvé a myslím, že se jim tu líbilo. Setmělo se a přiblížil se večer. Do areálu jsme si v 21:30 pustili zvířata a že jich nebylo zrovna málo. 🙁 😀 Další „skáčková“ kapela STO ZVÍŘAT z Prahy nám to žesťovou sekcí pěkně rozhýbala. Jako předposlední přijelo zpoza hor (Broumov) rock’n’roll-rockové IMODIUM. Celý večer uzavřela hard rock-bluesová kapela WHATROCK z Jaroměře.
Všem, kteří se podíleli na festivalu moc děkujeme. Velké DÍKY také patří sponzorům!! No, a především děkujeme všem návštěvníkům. Nebylo Vás tolik kolik jsme chtěli/potřebovali/předpokládali, ale i tak děkujeme!!

Další foto ZDE!!!

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.