Hasičský ples 2021

Sbor dobrovolných hasičů Suchý Důl, Vás srdečně zve na HASIČSKÝ PLES, který se koná 20. listopadu 2021 od 20 hod v Suchém Dole na sále kulturního domu. K tanci a poslechu hraje kapela NÁVŠTĚVNÍCI.
Bohatá tombola. Společenský úbor, občerstvení zajištěno.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Z důvodu aktuální covidové situace a státních nařízení je povinen každý účastník prokázat bezinfekčnost a to:
– doložením negativního RT-PCR testu starého nejvýše 72 hodin,
– doložením negativního RAT antigenního testu starého nejvýše 24 hodin,
– doložením prodělaného, laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
– doložením potvrzeného očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní.

Pro zrychlení a jednoduchost kontrolování budeme načítat QR kód.
V případě, že člověk nebude schopen doložit bezinfekčnost budeme mít na místě na prodej antigenní rychlotest, který bude platit pouze po dobu akce a testovaný musí mít test stále u sebe.