Imitace zásahu při požáru – Hlavňov 6.10

V sobotu 6.10 jsme se zúčastnili soutěže v Hlavňově. O poslední body se vyrazili rvát Honza, Tereza a Michal Thérovi, Václav Kohl, Petr Vítek, Lukáš Baldrych a od Pěkováku jsme „draftovali“ Lukáše Teichmana.  Název „Imitace zásahu při požáru“ mluví za vše. Doběhnout k autu, dojet na přesné místo, vytáhnout mašinu a všechny hadice, nastartovat mašinu nasát vodu, hadice „B“ a rozdělovač dostat skrz okno a sestřelit plechovky.
Na téhle soutěži se nám vždy moc nedaří! Letos tomu nebylo jinak. Nejdříve problémy s nastartováním Avie a následným rozjetím 😀 Problémy na rozdělovači měl i „draftovaný“ Lukášek. Prý máme špatné koncovky na hadici „C“. Jsou nějaký živý nebo co. 😀
S konečným časem 97,22 bereme 5. místo a jsme moc rádi že Žďárky C jsou až za námi. Kdyby jim to lépe dopadlo mohly být výsledky Ostaš-Bor ligy možná jiné. Na 1. místě končí Bezděkov s časem 69,37, na 2.místě domácí Hlavňov s časem 70,13 a 3.místo Žďárky A s časem 91,63.
Toto byla poslední soutěž, které jsme se letos zúčastnili.

Další foto zde

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.