Memoriál Ludvy Kracíka 2019

V sobotu 4.5. jsme vyrazili na soutěž do České Metuje. Soutěž není zařazena do Ostaš-Bor ligy, ale to nám vůbec nevadí. Trochu nám došli lidi, a tak s námi poprvé na soutěž jede někdo z mladších, a dokonce holka Verča Vítková. Jako další na soutěž vyrazili Micha, Honza, Luděk Thérovi, Lukáš Baldrych a Petr Vítek. Stále nám jeden chybí, a tak od Pěkováků „draftujeme“ Lukáška „Lujzu“ Teichmanna na rozdělovač. Moc za zapůjčení děkujeme. Losujeme číslo 2 takže není na co čekat.
Holka v týmu nám evidentně přináší štěstí!! Útok se nám povedl a v soutěži získáváme s časem 34,12s nádherné 1.místo. Na 2.místě je Žďár n./M. s časem 37,25s a 3.místo berou Velké Petrovice s časem 38,15s. Odvážíme si tedy i putovní pohár.
Při druhém útoku, který se počítá do „Okrsku“ se nám opět daří. S časem 35,34s získáváme 2.místo. Na 1.místě se umístila Bukovice s časem 32,63s a 3.místo berou ženy z České Metuje s časem 41,56s. Další výsledky najdete a fotce níž.

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.