O Bělský džbánek 2019

Ve stejný den, kdy byla dopoledne soutěž ve Velké Ledhuji, jsme se také zúčastnili odpoledne soutěže v Bělém. Soutěž se do Ostaš-Bor ligy nepočítá, ale zde je to tradice a zúčastnit se musíme. Družstvo se od rána změnilo jen trochu. Vyrazili jsme v sestavě Petr a Martin Vítkovi, Jan a Tomáš Podstata, Lukáš Baldrych, Michal Thér a David Kaněra. Velitele nám dělal Václav Kohl, který nemohl utíkat, ale pít umí! 😀 Jako každý rok, se tu k času útoku přičítá čas pivní štafety. Do pivní čtveřice byli nominování Václav Kohl, David Kaněra, Jan Podstata a Martin Vítek. Na útok jdeme jako čtvrtí a stále máme půjčenou mašinu od kluků z Martínkovic. Voda se zde saje z potoka a jak jsme náhle zjistili, půjčená mašina nějak nesaje. S časem rovných 60s bereme v útoku 4 místo. Pivní štafetou (31,03s) jsme to nakonec vylepšili na 3.místo. Nejlepší útok s časem 47,21s a nejrychlejší štafetou (22,09s) měli borci z Radešova. Druhé místo bere Bezděkov n./M. Výsledky a časy, videa (snad hasiči z Bezděkova prominou za zveřejnění) a fotky níže.

Pivní štafeta SDH Suchý Důl
Pivní štafeta SDH Bezděkov nad Metují

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.