O Pěkovský pohár 2021

V sobotu 4.9 nás čekala soutěž O Pěkovský pohár. Tato soutěž se od ostatních hodně liší. Družstva soutěží v pořadí, v jakém na soutěž přijedou. Už tohle je pro nás problém, protože každý někam spěcháme, a tak Čába vyráží na soutěž sám dodávkou co nejdříve a ostatní se dopravují po vlastní ose. Z důvodu malého počtu družstev (4) je rozhodnuto, že soutěž bude dvou-útoková a bere se lepší čas. Další zvláštností soutěže je rozlosování pozice v družstvu. Člověk, který normálně dělá koš a teď si vylosuje rozdělovač (který mimochodem nikdy neběžel), je celkem oříšek. Jediný strojník je zvolen už předem.
Příprava na základně 5 minut, následuje losování pozic a minuta na vysvětlení kolegovi z družstva co má dělat a hurá na to. Na startu jsme v sestavě (Jméno, 1. útok, 2.útok): Martin Vítek (Koš, Proud), Petr Vítek (Proud, Proud), Lukáš Baldrych (strojník), Jan Podstata (Rozdělovač, Savice), Michal Thér (Savice, Rozdělovač), Tomáš Thér (Béčka, Béčka) a Honza Thér (Proud, Koš). Každý máme „přesně tu pozici co chceme“!!!! 🙁
První útok máme s časem 50:62s a při druhém bohužel nenasajeme vodu.

Konečné výsledky:

  1. místo – SDH Martínkovice – 42:63s
  2. místo – SDH Pěkov „A“ – 43:12s
  3. místo – SDH Pěkov „B“ – 45:47s
  4. místo – SDH Suchý Důl – 50:62s

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.