O Pěkovský pohár 2022

V sobotu 27.8 nás čekala soutěž O Pěkovský pohár. Tato soutěž se od ostatních hodně liší. Družstva soutěží v pořadí, v jakém na soutěž přijedou. Přijíždíme třetí za domácím Pěkovem a Velkou Ledhují. Celkem se účastní pouze 5 družstev a je to velká škoda, protože zde je vždy na co koukat. Soutěž se koná na dva útoky a bere se lepší čas. Další zvláštností soutěže je rozlosování pozice v družstvu. Každý člen družstva si vylosuje číslo na jehož základě zjistí co vlastně běží.

Příprava na základně 5 minut, následuje losování pozic a minuta na vysvětlení kolegovi z družstva co má dělat a hurá na to. Na startu jsme v sestavě (Jméno, 1. útok, 2.útok): Tomáš Vítek ml. (Proud, Koš), Luděk Thér (Proud, Proud), Radek Klíma (strojník), Michal Baldrych (Savice, Rozdělovač), Michal Thér (Savice, Savice), Veronika Vítková (Koš, Savice) a Honza Thér (Rozdělovač, Proud). Každý máme „přesně tu pozici co chceme“!!!! 🙁
S časem 59.97s bereme 3.místo. Zbytek výsledků naleznete níž a pár fotek od Jardy Ročně ZDE.

Výsledky:

1. místo – SDH Martínkovice – 56:81 sec

2. místo – SDH Velká Ledhuje – 57:44 sec

3. místo – SDH Suchý Důl – 59:97 sec

4. místo – SDH Pěkov „B“ – 63:20 sec

5. místo – SDH Pěkov „A“ – 65:38 sec

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.