O Pěkovský pohár 2020

V sobotu 5.9 nás čekala soutěž O Pěkovský pohár. SDH Pěkov pořádají soutěž po devíti letech. Soutěž se neběžela klasicky, ale každý člen družstva si vylosoval číslo a to mu udělovalo činnost, kterou bude dělat. Pouze strojníka si družstvo zvolilo samo. Vyjíždíme sestavě Lukáš Baldrych (strojník) , Tomáš Vítek (košíček), Petr Vítek (rozdělovač) , Luděk a Tomáš Thérovi (proudy) a Honza a Michal Thérovi (savice). Na start jdeme jako třetí a samozřejmě si každý vylosoval to co nechtěl. Vybíháme vše se nám kupodivu docela povede až do doby kdy začínáme sát vodu z rybníku. Mašina nám začne fungovat jen dva válce a nepodaří se nám nasát. Tím pádem nedokončíme a končíme na posledním místě. První místo bere Pěkov ,,A“, druhý je Pěkov ,,B“ a bednu uzavírá družstvo z Martínkovic. Zatím se ke mě nedostalo moc fotek, ale pár fotek nafotil Jarda Ročeň (Moc děkujeme!!)

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.