O pohár starosty města Police n.M. 2019

Doháním resty, tak zde menší report jak to bylo v červnu v Ledhuji. V sobotu 15.6. jsme se zúčastnili soutěže O pohár starosty města Police n./M. ve Velké Ledhuji. Sešli jsme se v sestavě Petr a Martin Vítkovi, Lukáš a Michal Baldrychovi, Honza a Tomáš Podstatovi a Honza Thér. Naši mašinu jsme ve Žďárkách vyměnili s SDH Martínkovice a chlapi slíbili, že se nám na ní podívají. Útok jdeme tedy s mašinou od SHD Martínkovice (za výměnu, zapůjčení a opravení naši mašiny děkujeme). Soutěž je zde obohacena o ejektor. Ten musí být zapojen mezi hadice „C“ a následně hozen do sudu s vodou. Při útoku se potýkáme s nějakými problémy a útok dokončujeme s časem 52,97s. S tímto časem nakonec bereme 6.místo. Na prvním místě se umístilo družstvo z Pavlišova s časem 38,19s. Další výsledky a fotky níže.

další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.