O pohár starosty města Police n.M. 2020

Korona-nesmysl se trochu rozvolnil a tak začali i hasičské soutěže. V sobotu 20.6. se konala soutěž O pohár starosty města Police n.M. ve Velké Ledhuji. Sešli jsme se v sestavě David Kaněra, Lukáš a Michal Baldrychovi, Petr a Martin Vítkovi a Michal a Honza Thérovi. Stará garda nám chce ukázat, že to taky ještě umí a dávají dohromady družstvo ve složení Michal a Tomáš Vítkovi, Tereza Thér, Radek Klíma, Josef Ticháček. K omlazení družstva doplňují na proud Davida Kaněru. K rozdělovači den předem ukecali Petra Baldrycha. Áčko tahá číslo 4 a stará garda (40+) číslo 6. Opět se potvrdilo pravidlo, kdo netrénuje vítězí. 😀 Stará garda nejenže nastříkala nejrychleji terč (Tomáš Vítek 5,6s), ale s časem 39,12s berou první místo. Hned v patách mají „Áčko“ s terčem (Honza Thér 9,75s) a s časem 40,28s. Na třetím místě se umístil Hlavňov s časem 51,46s a terčem 10,57. Ostatní výsledky najdete níž. Pod textem také najdete videa z útoků a fotky. Kluci od nás nic moc nenafotili, a tak jsme si fotky zapůjčili od SDH Velká Ledhuje kde fotky nafotil Štěpán Horák. Doufám, že to klukům nevadí. ZDE najdete fotky na „facebooku“ z celé soutěže.

Další fotky ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.