Radešovská osma 2019

V sobotu 27.4 jsme se zúčastnili první soutěže v Ostaš-Bor lize na Radešově.
Od rána slunečno, ale trochu vítr. Soutěž je opět na místním hřišti. To není moc velké a tak se útok běžel trochu do zatáčky. Sešli jsme se v sestavě  Petr Vítek, Tomáš Thér, Michal Baldrych, Pepa Reimann, Tomáš Podstata a David Kaněra. Hned na první soutěži nám chybí jeden člověk a tak si půjčujeme „Květáka“ od družstva ze Žďáru nad Metují. Moc za zapůjčení děkujeme.
Radešovská osma je jako každým rokem na mašině domácích. Čába vytahuje číslo 8. Pozor! Výstřel a už jsme běželi.  Bohužel máme problém na savicích a útok dokončujeme s časem 50,23s. Čas nám stačí na 8.místo. Na prvním místě Bezděkov nad Metují s časem 37,27s, druzí jsou Žďárky A s časem 40,48s a na třetím místě končí družstvo z Velké Ledhuje s časem 41,31s. Ostatní výsledky můžete vidět níž.

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.