Suchodolské posvícení 2023

Sbor dobrovolných hasičů Suchý Důl ve spolupráci s obcí Suchý Důl pořádá tradiční Suchodolské posvícení.
Program:
23.09.2023 od 10.00 hod – Soutěž požárních družstev o putovní Svatováclavský pohár. Na Martincově louce ve středu obce Suchý Důl. (na proti Restauraci). Občerstvení zajištěno v restauraci Kačáma. Propozice soutěže na stránkách www.hasicisuchydul.cz. Akce se koná za každého počasí.

23.09.2023 od 20.00 hod – Tradiční posvícenská zábava v kulturním domě v Suchém Dole. K tanci a poslechu zahraje skupina BTK. Více na FB události https://fb.me/e/4L7TWCacV

24.09.2023 od 14.00 hod – 11. ročník traktoriády pod bubnem (louka směr Suchý Důl – Hlavňov po levé straně). K vidění bude zemědělská technika z širokého okolí. Proběhne závod zručnosti, při kterém budou místní a přespolní borci měřit své síly a hlavně zručnost při couvání s vlekem do „garáže“. Následovat bude přetahování lidí s traktory a tahání naložené tatry traktorem. Občerstvení zajištěno v místě konání akce. Více info na https://fb.me/e/ULnolecc
Informace pro závodníky: Příjezd závodních traktorů prosíme od 12.30 hod do 13.30 hod, aby jsme stihly udělat prezentaci strojů.

25.09.2023 od 9.00 hod – Tradiční průvod od základní školy, vystoupení ZŠ a MŠ Suchý Důl; od 10.00 hod mše svatá v kapli panny Marie Lurdské; od 12.00 hod posezení s tancem a hudbou v místním kulturním domě. Po celý den hraje Krojovaná dechová hudba Svárovanka ze Strážnice pod vedením kapelníka Tomáše Hanáka. Akce se koná za každého počasí.
Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na vaší návštěvu.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.