Velikonoční dunění VI.

V neděli 31. března jsme pořádali 6.ročník Velikonočního dunění. První kapela „Idioten-banden de buzeranten grupen“ Vrchol drzosti spustili své pomlázkové dunění v 19:00. Kapela naladila super atmosféru a dala základ pro kvalitní večer. Jako druhý hrál od 21:00 Divokej Bill Revival. Kluci tu nehráli poprvé a opět ukázali, že to umí pořádně rozjet. Není to jen tak nějaký revival, kluci jsou pečlivý v přípravách jednotlivých písniček. Na pódiu jich je jak smetí a obsadí tak každý potřebný hudební nástroj. Také jsou v blízkém kontaktu s originálním Divokým Billem a občas by na koncertě člověk těžko hledal rozdíl mezi originálem a revivalem.
Lidí přišlo opravdu dost a nakonec to byla moc vydařená akce. Akci dohrávala zábavová kapela Fernet Šok z Horních Libchav. Borci z Fernetu nám ukázali že dokáží zahrát jakýkoliv žánr.
Všem, kteří pomohli s přípravou moc děkujeme. Velké poděkování patří restauraci Kačáma a také Vám všem, kteří jste dorazili!!! 

Pár fotek ZDE (bude doplněno)

od 19:00 – Vrchol drzosti
od 21:00 – Divokej Bill Revival – Revival české kapely Divoký Bill z Náchoda.
http://www.divokejbillrevival.cz
od 23:00 – Fernet Šok – Zábavová kapela z Horních Libchav.
https://www.facebook.com/kapela.fernetsok

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.