Bezděkov n. M. – O pohár starosty obce 2019

V sobotu 11.5 jsme se zúčastnili soutěže na Bezděkově. Soutěž se zde normálně koná odpoledne, ale letos kvůli nám udělali soutěž dopoledne. Pořádáme ve stejný den Dunění rockových tamtamů XI. Počasí zatím přeje, tak doufáme, že to vydrží celý den. Tentokrát jsme se sešli v sestavě Michal Baldrych, Lukáš Baldrych, Petr Vítek, Martin Vítek, Tomáš Thér, Honza Thér David Kaněra. Čába losuje číslo 2 a tak není na co čekat. Co se chystáme, soutěží jako první v pořadí družstvo z Pavlišova a mají čas 34s rovných. U nás jsou nějaké komplikace při nalívání a útok končíme s časem 36,69s. Tento čas nám stačí pouze na 6.místo. Soutěž vyhrávají domácí s časem 28,37s. Další výsledky můžete vidět níž.

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.