O pohár starosty města Police n.M. 2022

V sobotu 25.6. se konala soutěž O pohár starosty města Police n.M. ve Velké Ledhuji. Sešli jsme se v sestavě Michal Baldrych, David Kaněra, Petr a Martin Vítkovi, Michal Baldrych, Honza a Tomáš Thérovi. Na soutěži spěcháme, jelikož máme v Suchodole pouť. Chceme jít první, ale nakonec jdeme třetí. Naše sestava je bez strojníka a proto se ke stroji staví Michal Baldrych, který za normálních podmínek dělá koš. Jdeme na start, útok se nám úplně nepovedl. Malý zádrhel měl Petr Vítek, který si dal opačně savici, ale to se občas stane. Z nepovedeného útoku bereme aspoň nejrychleji nastříkaný terč v podání Honzy Théra.
Ze soutěže máme pouze pár fotek a tak jsem postahoval fotky od SDH Velká Ledhuj (doufám že nevadí) ZDE a video z útoku naleznete ZDE.


Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.