O pohár starosty obce Bezděkov n./M. 2022 + VIDEA!

V sobotu 28.5 jsme vyrazili na soutěž O pohár starosty obce Bezděkov n./Met. Jak bylo přes covid vše zavřeno a nic se nemohlo tak teď se doslova roztrhl pytel a každý něco má. Dát dohromady družstvo je téměř nemožné. Soutěžní stroj máme stále u doktora a zároveň nám chybí strojník. Stroj půjčujeme od Bezděkováků i se strojníkem Milošem (moc děkujeme). Sešli jsme se v sestavě Michal Thér – P proud, Honza Thér – L proud, Martin Vítek- rozdělovač, Pepa Reimann- béčka, Jan Podstata – koš, Petr Vítek- savice. Bohužel si při přípravě proházíme savice a místo aby jsme si je narovnali od mašiny 4,3,2,1 si je připravíme 1,2,3,4 (máme to pěkně očíslované) a tady vznikl kámen úrazu. Savice ke stroji má jiný konec a bohužel při útoku nespojíme savice a útok nedokončíme. Každý den není posvícení, ale alespoň jsme se ponaučili pro příště. Výsledky najdete níže a pár fotek ZDE.
Mám pár videí a ty budou doplněny snad co nejdříve.
Video z útoku:
SDH Bezděkov nad Metují „A“
SDH Radešov
SDH Bezděkov nad Metují „ženy“
SDH Pěkov
SDH Pavlišov
SDH Machovská Lhota
SDH Bezděkov nad Metují „B“

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.