Imitace zásahu při požáru – Hlavňov 2022

V sobotu 1.10 jsme se zúčastnili soutěže v Hlavňově. Na soutěž, kde se nám každoročně nedaří vyráží družstvo s velkým věkovým rozpětím od Tomáše Vítka ml. až po Luďka Théru a to je opravdu nějaký ten pátek. Dále družstvo doplnili Petr Vítek, Václav Podstata, Michal Baldrych a Michal a Honza Thérovi. Do Hlavňova si nakonec našlo cestu 5 družstev. Název „Imitace zásahu při požáru“ mluví za vše. Doběhnout k autu, dojet na přesné místo, vytáhnout mašinu a všechny hadice, nastartovat mašinu nasát vodu, hadice „B“ a rozdělovač dostat skrz okno a sestřelit plechovky. Na startu všichni víme, že s naší Avii nebudeme na bodu zastavení nejrychlejší a jak už jsem se zmiňoval tato soutěž není naší nejoblíbenější proto vše bereme s nadhledem. Nakonec je z toho pro nečekané druhé místo za domácím Hlavňovem. Tato soutěž byla pro náší letošní sezónu poslední. Pár fotek naleznete ZDE a video z útoku ZDE.

Výsledky:

1. místo – SDH Hlavňov – 70:53 sec
2. místo – SDH Suchý Důl – 93:85 sec
3. místo – SDH Česká Metuje – 98:00 sec
4. místo – SDH Pěkov – 117:21 sec
5. místo – SDH Velká Ledhuje – 162:91 sec

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.