Imitace zásahu při požáru – Hlavňov

P1140211V sobotu 3.10 jsme se zúčastnili soutěže v Hlavňově. O poslední body se vyrazili rvát Petr „Čába“ Vítek, David „Kanďas“ Kaněra, Tomáš Thér, Lukáš „Trpa“ Baldrych, Michal „Švéd“ Baldrych, Pepa Reimann a Václav „Véna“ Kohl.  Název „Imitace zásahu při požáru“ mluví za vše. Doběhnout k autu, dojet na přesné místo, vytáhnout mašinu a všechny hadice, nastartovat mašinu nasát vodu, hadice „B“ a rozdělovač dostat skrz okno a sestřelit plechovky.

Členové byli na svatebním zátahu a poprosili o pozdní příjezd. Prošvihli jsme tak losování a jdeme jako předposlední, protože po nás přijíždějí ještě Žďárky. Celkem bylo 11. družstev. Vše by asi dopadlo dobře, jen na rozdělovači měl Tomáš problém s proskočením okna a zapojením hadice „C“. Když mu přišla voda měl plné ruce práce 😀
Nakonec jsme skončili na 5. místě. Čas bohužel nevím, nedostala se mě do rukou výsledková listina.
Na 1. místě Bezděkov n.M. na 2. místě Hlavňov a na 3. místě Hynčice.

Toto byla poslední soutěž, které jsme se letos zúčastnili. Také byli rozdány poslední body do Ostaš-Bor ligy. Byla aktualizována tabulka bodů.

P1140227

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.