O Bělský džbánek 2018

Ve stejný den jako byla soutěž ve Velké Leduji se odpoledne konala soutěž v Bělém. Soutěž se tentokrát nepočítala do Ostaš-Bor ligy. To nám ale vůbec nevadí a soutěže se stejně zúčastníme. Dopolední sestava se trochu pozměnila :D. Vyrážíme v sestavě Véna Kohl, David Kaněra, Tomáš a Honza Thérovi, Martin Vítek, Lukáš Baldrych, opět „draftovaný“ Lukáš Teichmann a jako vedoucí s námi jede Michal Baldrych.
Soutěž v Bělém se od ostatních dost liší. Jednak se saje voda z potoka a hlavně se do soutěže započítává čas z pivní štafety. Nakonec se zúčastnilo jen 6 družstev, a tak je vše celkem rychle hotové. Útok dokončujeme s časem 52,12 ,který nám zaručuje zatím 3.místo. Pak už přichází na řadu pivní štafeta. Přes rok nenecháváme nic náhodě a docela často trénujeme. Do boje o prázdné dno půllitru jde Martin, Lujza, Švéd a Véna. Tomuto „sportu“ jsme tu několik let kralovali. 🙁 Bohužel minulý rok jsme skončili na 2.místě a jestli si to dobře pamatuji 1.místo nám vypilo družstvo z Radešova. Letos jsme se chtěli polepšit, ale nastává stejná situace. S časem 24,12 bereme 2.místo za Radešovem, který má čas 22,50. Na příští rok musíme ještě více potrénovat!! 😀
Celkově tedy končíme na 2.místě s časem 76,24. Další výsledky jsou na fotce níž. Jak to borcům pilo se můžete podívat na přiloženém videu.

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.