Memoriál Ludvy Kracíka v České Metuji 2018

V neděli 24.6 jsme se zúčastnili soutěže v České Metuji. Soutěž se opět nepočítala do Ostaš-Bor ligy.Už od rána je zatažené počasí a předpověď také není úplně růžová 🙁 V sestavě Honza a Tomáš Thérovi, Lukáš Baldrych, Jan Podstata, Petr Vítek, Pepa Reimann a David Kaněra. Na soutěž jsme dorazili poměrně brzo, ale to vůbec nevadilo, protože se startovalo podle pořadí registrace. Při přípravě základny nám začne krásně pršet 🙁
Na řadu jdeme jako druzí a čas 32,15 není nejhorší. Bohužel nakonec stačí na bramborové 4. místo. Na 1. místě s časem 27,67 se umístilo družstvo ze Žďárek. Další výsledky jsou níž. Video z útoku bude doplněno.

Byla aktualizována tabulka Ostaš-Bor ligy. Najdete v záložce a nebo ZDE

Další foto ZDE 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.