Žďárecká špička 2019

V sobotu 1.6. jsme se zúčastnili soutěže ve Žďárkách. Byla to už pátá soutěž Ostašsko-Borské ligy a do jejího konce zbývají pouze tři. Do boje o cenné body jsme vyrazili v sestavě Petr Vítek, Michal Baldrych, Jan Podstata, Radek Klíma a Michal, Honza a Tomáš Thérovi. Loni na této soutěži pršelo a na mokrých a kluzkých podlážkách u základy to bylo celkem divoké. Letos došlo na změnu a kolem základny byl položen koberec. Hlavně vyšlo i počasí. Mraky se na obloze trochu honily a občas to vypadalo, že spadne pár kapek, ale vše dobře dopadlo.
Soutěž je se zde liší od těch ostatních, a to v překážce traktorové pneumatiky, skrz kterou se musí protáhnout hadice „B“.
Na řadu jdeme jako šestí. Před námi už soutěžilo družstvo domácích Ždárky „A“, které mělo výborný čas 25,43s. Útok zvládáme s časem 28,72s a vypadá to na super umístění. Bohužel nás ještě překonává druhé družstvo domácích Žďárky „C“ časem 27,56s. Získáváme tedy krásné 3.místo. Další výsledky naleznete níž nebo v galerii.
V záložce Ostašsko-Borské ligy byla aktualizována tabulka celkových výsledků. Také byla trochu upravena galerie dospělých a další změny budou následovat, jen co bude trochu času. Co se týče zobrazování stránek na mobilu, s tím máme trochu problémy, ale pracujeme na tom! Kdyby někdo objevil na stránkách něco nefungujícího, nebo zahlédl nějakou chybu, prosím kontaktuje nás na facebooku. „I mistr tesař se někdy utne!“ Moc děkujeme! 🙂

Další foto ZDE

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.