O žďárskou putovní proudnici 2018

V sobotu 19.5 jsme vyrazili na soutěž do Žďáru n./M. Sešli jsme se v sestavě Honza a Tomáš Thérovi, Lukáš a Michal Baldrychovi, David Kaněra, Pepa Reimann a Petr Vítek. Soutěž se konala zase odpoledne. Od 13:00 příjezd a v 14:00 zahájení. Na řadu jdeme až jako dvanáctí. Při útoku nám vše klaplo jak mělo a s krásným časem 25,81 získáváme 2. místo. Na prvním místě opět Bezděkov n./M. s časem 24,34 a 3.místo berou domácí s časem 26,30. Tyto výsledky se započítávají do Ostaš-Bor ligy. Zároveň zde bylo vyhlášení družstev okrsku Ostaš kde jsme skončili na 1.místě. 2.místo domácí a 3.místo Velká Ledhuje.
Po ukončení soutěže O Proudnici proběhla soutěž o nejrychlejší sání. Účastnili se 3 lidé. Z našeho družstva jsme složili 2 týmy. Vodu jsme nasáli v čase 13,66 a 15,81. Tyto časy nám stačí na 4 a 7 místo. Všechny výsledky na fotce níž.

Další foto ZDE!

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.