Suchodolský den 2018 (DOPLNĚNO FOTO!!)

V sobotu 30.6 Obec Suchý Důl ve spolupráci s SDH Suchý Důl pořádali Suchodolský den. V minulosti bývala Suchodolská pouť a Dětský den v rozdílný den ale z důvodu malé účasti lidí na večerní zábavě se tyto akce spojily.
Stavění stanu a příprava areálu probíhala už v průběhu týdne. Sobotní program začal v 14:00. Probíhali různé soutěže o ceny. Dětský skákací hrad praskal ve švech a koule na aquazorbingu byly stále obsazené. Soutěž dětí ve zpěvu už je tradicí. V 16:00 začala hrát hudební skupina DAMTRIO a v 18:30 country kapela Slaveňáci. Počasí nám letos opět přálo a bylo nádherně. V okolí se tentokrát dělo mnoho akcí, ale i tak Vás přišlo opravdu hodně a všem, kteří přišli a hlavně kteří pomohli moc děkujeme.
Za rok na viděnou! 🙂

Foto 

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.